Telefon: 504 504 845
Transfer Team / ul.Rzepichy 4/42 / 03-246 Warszawa
Godziny otwarcia:
Pon - Sob 8.00-18.00

Nasza oferta przeprowadzki w Warszawie oraz Krakowie

Przeprowadzki mieszkań, domów w Warszawie i Krakowie

Najpełniejsza oferta przeprowadzek dla osób prywatnych. Mieszkania, domy, rezydencje. Demontujemy, pakujemy, zabezpieczamy, przewozimy i układamy na miejscu. Robimy wszystko, czego oczekują nasi Klienci.

Każdy ma swoją wizję i oczekiwania, co do tego jak powinna wyglądać przeprowadzka jego dobytku, dlatego każda przeprowadzka jest inna, dlatego też z każdym klientem nasz konsultant stara się umówić osobiście, co nakreśla nam wszystkie oczekiwania klienta, i daje możliwość przygotowania optymalnej przeprowadzki, a Państwo wiedzą, że wynegocjowana cena będzie warta waszych oczekiwań.

Niezależnie jak duża jest twoja przeprowadzka, czy obejmuje kompleksową obsługę z pakowaniem i demontażem, czy zdecydujecie się Państwo na ograniczony zakres usług, nasi pracownicy wykonają ją na najwyższym poziomie!

Przeprowadzki biur i firm Waszawa oraz Kraków

Nasza firma realizuje największe i najtrudniejsze przeprowadzki! Oferujemy usługi dla instytucji Państwowych, dużych korporacji jak i małych firm.

Jak wiadomo dla każdego przedsiębiorstwa czas to pieniądz, więc zawsze planujemy przeprowadzkę tak, aby w jak najmniejszym stopniu kolidowała z pracą Twojej firmy i została przeprowadzona bezpiecznie i sprawnie.

Grupa wykwalifikowanych konsultantów jest zawsze do Państwa dyspozycji, wystarczy zadzwonić i umówić się na niezobowiązujące oględziny i wycenę.

Transport, przeprowadzki krajowe i międzynarodowe

Kompleksowo przeprowadzamy i transportujemy towary i dobytek firmy i klientów indywidualnych door to door do każdego miejsca na świecie.

Nasze doświadczenie pozwala nam na bardzo sprawne przygotowanie transportu. Posiadamy odpowiednie zezwolenia, jak i wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewnią bezpieczeństwo i szybką realizację pod wskazany adres.

Opisz w formularzu kontaktowym, lub skontaktuj się z naszym konsultantem w celu omówienia szczegółów i ewentualnej organizacji i wyceny transportu.